Zasłony zaciemniające na wymiar

Oferujemy zasłony zaciemniające na wymiar, które sprawdza się w każdym wnętrzu, zapewniając prywatność, ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz walory estetyczne, dopasowane do aranżacji. Nasz zespół tworzą również dekoratorzy wnętrz, którzy pomogą Państwu przy decyzji odnośnie koloru i wzoru tkaniny. Uszyjemy funkcjonalną i stylową zasłonę dopasowaną do wymiarów okna oraz preferencji co do długości.

Zasłony zaciemniające na okna i drzwi tarasowe na wymiar

Wykonujemy zasłony zaciemniające na okna o standardowych i niestandardowych rozmiarach, a także na szklane drzwi tarasowe i balkonowe. Do wyboru zasłony:

  • na taśmie,
  • na szelkach,
  • na kółkach,
  • na kanale.

Zasłony doskonale sprawdzą się w sypialni, gdzie zaciemnienie na odpowiednim poziomie ma ogromne znaczenie dla komfortu snu i relaksu. Wysokiej jakości tkaniny nie przepuszczają światła słonecznego i tym samym zapewniają doskonałe warunki do odpoczynku w ciągu dnia. Wykorzystywane są także w pokojach dziennych, gdzie promienie słońca przeszkadzają podczas oglądania telewizji czy oślepiają podczas wspólnego posiłku.

Dlaczego warto wybrać zasłony zaciemniające?

Niewątpliwą zaletą zasłon zaciemniających do salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych jest to, że odznaczają się prostotą. Nie wymagają ingerencji w ścianę lub ramę okna – wystarczy powiesić je na karniszu i wygodnie zasłaniać, tworząc wybrany stopień zaciemnienia we wnętrzu. Dodatkowo wzorzyste i różnokolorowe tkaniny są ciekawym elementem dekoracyjnym.

zasłony zaciemniające na wymiarzasłony na wymiar

Zobacz także:

Zasłony do salonu