Żaluzje aluminiowe do wnętrz Warszawa

Żaluzje aluminiowe wracają po długiej przerwie do aranżacji wnętrz. Choć przez wiele lat stosowane były przede wszystkim w przestrzeniach publicznych, dekoratorzy wnętrz jednogłośnie potwierdzają, że żaluzje plisowane są jednym z najmodniejszych sposobów ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się w aranżacjach nowoczesnych i minimalistycznych. W naszej ofercie znajdują się żaluzje aluminiowe poziomie, które spełnią swoje funkcje zarówno w biurze, jak i w salonie, kuchni czy sypialni.

Żaluzje aluminiowe Warszawa - zalety

Wśród zalet żaluzji aluminiowych największą jest możliwość pokrycia lameli powłoką, która odbija promienie słoneczne. Dzięki temu zwiększa się funkcjonalność żaluzji, które już nie tylko chronią pomieszczenie przed wpadającymi przez okno promieniami słońca, ale dzięki temu, że je odbija, chroni wnętrze przed nagrzaniem, pomagając utrzymać niższą temperaturę. Dodatkowo żaluzje aluminiowe:

  • dają możliwość regulowania stopnia nasłonecznienia,
  • są wygodne w użytkowaniu,
  • są łatwe w montażu i czyszczeniu.

Niepowtarzalny klimat we wnętrzu

Klasyczne listwy aluminiowe coraz częściej wykorzystywane są w aranżacjach wnętrz. Zarówno neutralny kolor, jak i atrakcyjnie prezentujące się efekty świetlne promieni słońca wpadających między lamelami, zyskują wielu zwolenników. Żaluzje aluminiowe stworzą niecodzienną aranżację we wnętrzach nowoczesnych, boho, industrialnych, loftowych i minimalistycznych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty żaluzji aluminiowych w Warszawie, w showroomie przy ul Kolejowej 45/98. W ofercie posiadamy również żaluzje drewniane i bambusowe.

tapety dekoracyjne do salonu


Zobacz także:

Żaluzje drewniane