Luksusowe i ekskluzywne ścienne tapety na wymiar i zamówienie Tapety winylowe, akrylowe i dekoracyjne do salonu, kuchni, sypialni


Tapety ścienne na wymiar po wielu latach złej sławy przeżywają właśnie swój renesans. Najnowsze kolekcje oklein ściennych stanowią modny dodatek, który nadaje pomieszczeniu nowy urok. Szyte Wnętrza to przede wszystkim kompleksowa aranżacja wnętrz. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tapet ściennych. Stanowią one kolejny element wystroju wnętrz, w doborze którego bierzemy udział. Tapety na ścianę są sprytnym sposobem na niebanalną dekorację wnętrz. Wpływa na to ich ciekawe wzornictwo, nowoczesna technologia produkcji oraz odporność na wilgoć i ścieranie.

tapety dekoracyjne do salonu

Ekskluzywne, luksusowe tapety dekoracyjne ścienne winylowe i akrylowe na wymiar i zamówienie do salonu, kuchni, sypialni

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne tapety ścienne. Stanowią one doskonały pomysł na ozdobienie ścian w Twoim mieszkaniu. Nie musisz oklejać nimi całego pomieszczenia. Aktualnie bardzo modne jest umieszczanie tapety tylko na jednej ścianie. Pamiętaj, aby dopasować ją do koloru innych ścian oraz pozostałych dekoracji znajdujących się w pokoju, np. do nowoczesnych zasłon. Tapety świetnie sprawdzają się w sypialniach i pokojach dziecięcych. Można je spotkać również w salonach, a nawet w kuchniach.

tapety akrylowe

W ofercie posiadamy:

  • tapety papierowe,
  • tapety winylowe,
  • tapety tkaninowe,
  • tapety akrylowe,
  • tapety foliowane,
  • tapety metalizowane.

Sprzedawane przez nas tapety, charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkowym wzornictwem. Dzięki nim wprowadzisz do swojego mieszkania szyk i klasę. Posiadamy tapety ścienne marek znanych na całym świecie.

tapety dekoracyjne do salonutapety na wymiar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zdjęcia pochodzą ze strony producenta- https://www.thibautdesign.com/