Tapety metalizowane

Wśród propozycji dekoracji ściennych oferujemy tapety metalizowane na wymiar. Są to produkty, które składają się z papierowej lub flizelinowej podstawy oraz warstwy folii aluminiowej. Doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych, eleganckich i z nutą glamour. Dominują w nich metalizowane i błyszczące struktury układające się w różne wzory, np. pasy, zygzaki. Ta błyszcząca powierzchnia pozwala na optyczne powiększenie powierzchni pomieszczenia. Dlatego m.in. świetnie prezentuje się w małych przestrzeniach.

Początkowo te tapety spełniały inną funkcję – chroniły przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Dziś jednak są oryginalną, a zarazem praktyczną ozdobą. Wyróżnia je bowiem kilka przydatnych właściwości, takich jak np.:

  • długa żywotność (nawet 10 lat!),
  • wytrzymałość na długotrwałe działanie promieni słonecznych,
  • odporność na wilgoć,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • izolacja akustyczna.

Produkt ten przygotujemy dla Ciebie na każdy wymiar. Wykorzystasz go w różnych pomieszczeniach, w tym takich jak np. kuchnia, łazienka, gdzie panuje większa wilgotność powietrza.

Pomożemy Ci wybrać tapetę metalizowaną!

Tapeta metalizowana na zamówienie może być zdobiona w różny sposób, poprzez:

  • wzór,
  • tłoczenie,
  • pomalowanie na jakiś kolor.

Jeśli zdecydujesz się na ten materiał wykończeniowy do jakiegoś domowego pomieszczenia, przed przyklejeniem musisz pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Ponieważ przewodzi on prąd, na czas tapetowania musisz odłączyć napięcie od sieci elektrycznej. Zadbaj także o dokładne wyrównanie powierzchni, na jakiej zostanie przymocowana dekoracja.

Zamawiając tapetę metalizowaną na wymiar, zyskujesz wyjątkową dekorację ścienną. Z naszej strony możesz jeszcze liczyć na kompleksowe urządzenie wnętrz. Poza okładziną ścienną dobierzemy do nich jeszcze dywany, meble tapicerowane, a nawet zaprojektujemy narzutę na łóżko sypialniane czy poduszki dekoracyjne do salonu. Postaw na indywidualny charakter wystroju każdego pomieszczenia! Czekamy na Twoje zamówienie!


Nasze realizacje