Ekskluzywne tapety metalizowane

Wśród propozycji dekoracji ściennych oferujemy tapety metalizowane na wymiar. Są to produkty, które składają się z papierowej lub flizelinowej podstawy oraz warstwy folii aluminiowej. Doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych, eleganckich i z nutą glamour. Dominują w nich metalizowane i błyszczące struktury układające się w różne wzory, np. pasy, zygzaki. Ta błyszcząca powierzchnia pozwala na optyczne powiększenie powierzchni pomieszczenia. Dlatego m.in. świetnie prezentuje się w małych przestrzeniach.

tapety metalizowane

Początkowo te tapety spełniały inną funkcję – chroniły przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Dziś jednak są oryginalną, a zarazem praktyczną ozdobą. Wyróżnia je bowiem kilka przydatnych właściwości, takich jak np.:

  • długa żywotność (nawet 10 lat!),
  • wytrzymałość na długotrwałe działanie promieni słonecznych,
  • odporność na wilgoć,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • izolacja akustyczna.

Produkt ten przygotujemy dla Ciebie na każdy wymiar. Wykorzystasz go w różnych pomieszczeniach, w tym takich jak np. kuchnia, łazienka, gdzie panuje większa wilgotność powietrza.

Pomożemy Ci wybrać Ekskluzywne tapety metalizowane!

tapety metalizowane na wymiar

Tapeta metalizowana na zamówienie może być zdobiona w różny sposób, poprzez:

  • wzór,
  • tłoczenie,
  • pomalowanie na jakiś kolor.

Jeśli zdecydujesz się na ten materiał wykończeniowy do jakiegoś domowego pomieszczenia, przed przyklejeniem musisz pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Ponieważ przewodzi on prąd, na czas tapetowania musisz odłączyć napięcie od sieci elektrycznej. Zadbaj także o dokładne wyrównanie powierzchni, na jakiej zostanie przymocowana dekoracja.

Zamawiając tapetę metalizowaną na wymiar, zyskujesz wyjątkową dekorację ścienną. Z naszej strony możesz jeszcze liczyć na kompleksowe urządzenie wnętrz. Poza okładziną ścienną dobierzemy do nich jeszcze dywany, meble tapicerowane, a nawet zaprojektujemy narzutę na łóżko sypialniane czy poduszki dekoracyjne do salonu. Postaw na indywidualny charakter wystroju każdego pomieszczenia! Czekamy na Twoje zamówienie!

tapety metalizowane do sypialnitapety metalizowane do pokoju

 

Zdjęcia pochodzą ze strony producenta - https://www.thibautdesign.com/