Rolety rzymskie zaciemniające na wymiar

Rolety rzymskie zaciemniające w stylowy sposób zastępują tradycyjne metody ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jeśli szukają Państwo funkcjonalnych rolet rzymskich, wykonanych z wysokiej jakości tkanin oraz dopasowanych rozmiarem do okien i stylistyką do wnętrza, zapraszamy. Wykonujemy rolety rzymskie na wymiar i pomagamy w podjęciu decyzji odnośnie koloru rolety oraz tego, czy tkanina ma być gładka czy posiadać jeden z wielu dostępnych wzorów.rolety rzymskie zaciemniające

Rolety rzymskie zaciemniające do każdego pomieszczenia na wymiar

Funkcja zaciemniająca rolet rzymskich sprawia, że są chętnie wykorzystywane do sypialni i pokoi dziecięcych. To właśnie w tych pomieszczeniach ma powstać atmosfera, która będzie sprzyjać odpoczynkowi. Wykorzystujemy tkaniny, które doskonale osłaniają wnętrze przed promieniami słońca w dzień, jak i przed światłem lamp ulicznych i księżyca w nocy. Dzięki temu w sypialniach dorosłych i dzieci powstają doskonałe warunki do wysokiej jakości snu.

Tkaniny zaciemniające wybierane są równie często do salonu. Swoją funkcję pełnią w szczególny sposób w tych pokojach dziennych, które usytuowane są od strony południowej. Intensywne promienie słoneczne w ciągu dnia mogą skutecznie utrudnić wykonywanie obowiązków, spożywanie posiłku, a nawet relaks. Zaciemnienie całkowite lub częściowe, które umożliwia roleta rzymska wykonana ze specjalnej tkaniny, będzie doskonałym rozwiązaniem.

Rolety rzymskie zaciemniające znajdują zastosowanie również w:

  • kuchni,
  • biurze,
  • lokalach gastronomicznych,
  • salonach kosmetycznych,
  • salonach SPA.

rolety rzymskie zaciemniające na wymiar