Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to najczęściej wybierana alternatywa dla klasycznego zestawu firan i zasłon. Są bardzo eleganckie, dlatego szczególnie polecamy je do salonu bądź sypialni. Wyglądem przypominają zwykłe rolety, ale są nieco bardziej efektowne. Pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną, tworząc wysublimowane i oryginalne wnętrze. Przy zastosowaniu tkanin o grubszym splocie, mogą być również niezawodną ochroną przed słońcem i wścibskim wzrokiem sąsiadów. Rolety rzymskie zaciemniające sprawdzają się głównie w pomieszczeniach, do których dociera dużo promieni słonecznych. Ozdabiają nie tylko okno, ale także całe wnętrze sypialni bądź salonu. Bardzo ładnie prezentują się również w kuchni, gdzie mogą zastąpić popularne żaluzje drewniane.

Jakie rolety rzymskie wybrać?

Rolety rzymskie to nowoczesna alternatywa dla firan oraz zasłon, która zmieni wygląd całego wnętrza. Są bardzo eleganckie, dlatego doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach służących do przyjmowania gości. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tkanin, ich łączeń, sposobów szycia rolet rzymskich. Niektóre z nich są bogato zdobione, dzięki czemu przypominają rolety weneckie. Charakteryzują się różnorodnymi wzorami i pofałdowaną strukturą. Takie rolety polecamy do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Natomiast w minimalistycznych wnętrzach ładnie będą prezentowały się proste rolety o jednolitym kształcie. Niezwykle praktyczne okazują się rolety rzymskie duo. Są to podwójne rolety rzymskie, które zastępują jednocześnie np. firany i zasłony w salonie.

Rolety rzymskie na wymiar

Nasza pracownia zajmuje się szyciem rolet rzymskich na wymiar. Są one świetnym dodatkiem do wszystkich typów wnętrz. Wspólnie z Klientem wybieramy sposób szycia, montażu oraz rodzaj tkaniny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rolety będą doskonale pasowały do wystroju Twojego mieszkania. Oferowane możliwości pozwalają na zastosowanie rolet rzymskich we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Szycie rolet rzymskich na wymiar gwarantuje ich idealne dopasowanie do rozmiarów pomieszczenia i pozostałych dekoracji. Zapraszamy do naszego showroomu w Warszawie, aby zobaczyć w jakich pomieszczeniach się sprawdzają.