Dywany

Dywan to niezwykle istotny element aranżacji wnętrz. Może odmienić każde pomieszczenie. Szczególnie polecamy dywany do salonu, które pięknie się prezentują i stanowią uroczą dekorację. W naszej ofercie znajdują się dywany oraz wykładziny dywanowe wysokogatunkowe. Oferowane przez nas dywany zostały wykonane bardzo starannie, ponieważ zależy nam na tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. W naszej pracowni znajdują się również dywany do salonu tworzone według indywidualnego projektu Klienta. Podczas zamówienia ustalamy wszystkie szczegóły na bieżąco, aby Klient był jak najbardziej zadowolony z efektu.

Jakie dywany oferujemy?

Wybierając dywan do mieszkania bądź biura, warto zwrócić uwagę na sposób jego czyszczenia. Pamiętaj, że jasne dywany bądź wykładziny mogą bardzo szybko się brudzić, zwłaszcza w miejscach, gdzie na co dzień pojawia się dużo ludzi. W takim przypadku polecamy wybór dywanów o ciemniejszych kolorach. Białe dywany sprawdzają się natomiast w sypialniach.

Nasza pracownia oferuje dywany ekskluzywne, dywany ręcznie wykonane – Handmade Collection, dywany łatwo czyszczące z kolekcji Magic Home, dywany projektu Macieja Zienia.

Dywany, które u nas zakupisz, powinny się komponować z pozostałymi dekoracjami znajdującymi się w Twoim mieszkaniu. W tym celu zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą poduszek dekoracyjnych do salonu i tapet ściennych.


Nasze realizacje