Ekskluzywne i luksusowe dywany na zamówienie

dywany ekskluzywne na zamówienie

Dywan to niezwykle istotny element aranżacji wnętrz. Może odmienić każde pomieszczenie. Szczególnie polecamy dywany do salonu, które pięknie się prezentują i stanowią uroczą dekorację. W naszej ofercie znajdują się dywany luksusowe oraz wykładziny dywanowe wysokogatunkowe. Oferowane przez nas luksusowe dywany na zamówienie zostały wykonane bardzo starannie, ponieważ zależy nam na tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. W naszej pracowni znajdują się również dywany do salonu tworzone według indywidualnego projektu Klienta. Podczas zamówienia ustalamy wszystkie szczegóły na bieżąco, aby Klient był jak najbardziej zadowolony z efektu.

Jakie dywany ekskluzywne i luksusowe na zamówienie oferujemy?

Wybierając dywan na zamówienie do mieszkania bądź biura, warto zwrócić uwagę na sposób jego czyszczenia. Pamiętaj, że jasne dywany bądź wykładziny mogą bardzo szybko się brudzić, zwłaszcza w miejscach, gdzie na co dzień pojawia się dużo ludzi. W takim przypadku polecamy wybór dywanów o ciemniejszych kolorach. Białe dywany sprawdzają się natomiast w sypialniach.

Nasza pracownia oferuje dywany ekskluzywne, dywany ręcznie wykonane – Handmade Collection, dywany łatwo czyszczące z kolekcji Magic Home, dywany projektu Macieja Zienia.

Luksusowe dywany na zamówienie, które u nas zakupisz, powinny się komponować z pozostałymi dekoracjami znajdującymi się w Twoim mieszkaniu. W tym celu zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą poduszek dekoracyjnych do salonu i tapet ściennych.