Pracownia Szyte Wnętrza

Marka Szyte Wnętrza powstała z pasji do pięknych wnętrz oraz tkanin. Tworzy ją zespół ludzi, których doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają na realizację każdego projektu. Naszą inspiracją są Klienci, ich wnętrza, potrzeby, pomysły oraz otaczający nas świat. Zależy nam na doskonałej aranżacji wnętrz, dobrze wiemy, jak ważne są w tym dekoracje. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie dekoracji okien oraz wnętrz.

Dzięki zaangażowaniu w wykonywaną pracę, udało nam się stworzyć portfolio, wypełnione projektami przeznaczonymi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Z naszej oferty skorzystały m.in. takie obiekty, jak Hotel Zamek Janów Podlaski, Pałac Mała Wieś, Hotel Cukrownia Żnin, Restauracja Śródmieście czy Restauracja BackRoom. Pracownia Szyte Wnętrza to miejsce, w którym każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nie ograniczamy się do konkretnych wzorów. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych dodatków, które doskonale sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, jak również w miejscach publicznych.

Czym się zajmujemy?

W naszej pracowni wyszywamy dekoracje okienne tj. zasłony i firany na wymiar, rolety rzymskie, jak również dodatki do wnętrz. Wśród nich znajdują się poduszki dekoracyjne, narzuty, obrusy oraz bieżniki. Dbamy o najdrobniejsze detale i dodatki, które sprawiają, że otoczenie nabiera nowego blasku i wyjątkowego klimatu. Z myślą o wymagających Klientach, oczekujących kompleksowej realizacji przy użyciu niepowtarzalnych materiałów, poszerzyliśmy naszą ofertę o tapety, dywany oraz meble tapicerowane. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty odmienią wnętrza każdego domu, mieszkania czy innego miejsca.

Stylowe dodatki do domów, mieszkań, biur

Nasza pracownia wykonuje dekoracje wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości tkanin. Szyjemy oferowane produkty ze szczególną starannością, ponieważ zależy nam na zadowoleniu wszystkich Klientów. Aby umożliwić osobom zainteresowanym zapoznanie się z wykonywanymi przez nas dekoracjami, otworzyliśmy własny showroom w Warszawie. Wyposażyliśmy go w ogromną ilość katalogów, wzorników, tkanin i dodatków, marek znanych na całym świecie, a przede wszystkim w nasze wzorcowe prace. Dodatkowym elementem wyróżniającym markę Szyte Wnętrza jest zaangażowanie i pomoc przy doborze najlepszych dekoracji. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, zapoznają się z Twoimi oczekiwaniami i podpowiedzą, jakie produkty sprawdzą się w Twoim mieszkaniu, domu czy biurze.