Żaluzje drewniane wewnętrzne

Żaluzje drewniane wewnętrzne

Powrót do naturalnych materiałów w aranżacji wnętrz zyskuje coraz większą popularność, dlatego w naszej ofercie dostępne są żaluzje drewniane wewnętrzne o eleganckim wyglądzie i perfekcyjnym wykończeniu. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli dopasować odcień do barw znajdujących się we wnętrzu. Żaluzje zachwycają nie tylko wyglądem, ale również łatwą i wygodną obsługą za pomocą tradycyjnych sznurków/pokręteł lub napędem elektrycznym.

Żaluzje wewnętrzne drewniane - estetyczny i funkcjonalny element wnętrza

Niewątpliwą zaletą żaluzji drewnianych jest nieoczywisty design łączący z jednej strony prostotę, z drugiej oryginalność, która czyni wnętrze atrakcyjnym i stylowym. Uroku dodaje gra świateł powstająca na skutek przenikania promieni słonecznych przez lamele. Oprócz walorów dekoracyjnych, żaluzje odznaczają się również:

  • uniwersalnością – żaluzje sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu,
  • funkcjonalnością – pozwalają wygodnie regulować natężenie światła wpadającego do pomieszczenia,
  • trwałością i niezmienną estetyką – drewno lameli jest odporne na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie blaknie z upływem lat.

Wykonane z naturalnego surowca są rozwiązaniem idealnym dla każdego sympatyka minimalizowania syntetyków we wnętrzach oraz mebli i dekoracji przyjaznych środowisku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, kontaktu z nami w przypadku pytań oraz odwiedzenia showroomu w Warszawie

żaluzje drewniane wewnętrznee do sypialniżaluzje drewniane wewnętrzne do pokojużaluzje drewniane wewnętrzne aranżacja


Zdjęcia pochodzą ze strony producenta - https://www.thibautdesign.com/


Zobacz także:

Żaluzje aluminiowe