Luksusowe i ekskluzywnez zasłony do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego

Zasłony do salonu mogą pełnić wiele funkcji. Najczęściej ich zadaniem jest zaciemnienie pomieszczenia i ochrona przed promieniami słonecznymi. Istotną funkcją jest zapewnienie walorów estetycznych i wkomponowanie się w aranżację. By umożliwić naszym klientom wybranie zasłon, które będą pełnić obie te role, przygotowaliśmy obszerny wzornik obejmujący szeroką paletę barw i wzorów oraz duży wybór tkanin. Nasza firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem zasłon na wymiar, ale także dekoracją wnętrz, dlatego zapewniamy naszym klientom pomoc przy dopasowaniu zasłon do aranżacji.

Ekskluzywne i luksusowe zasłony i metamorfoza salonu, sypialni i pokoju dziecięcego

Nie ma wątpliwości, że tkaniny pełnią bardzo ważną rolę we wnętrzu. Ich faktura, kolor, rozmiar i wzór mogą skierować aranżację w stronę pożądanego stylu. Ekskluzywne zasłony doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Wybierane w kolorach neutralnych będą stanowić doskonałe tło dla wyrazistych dekoracji, natomiast dominujące kolory i wzory stworzą fantastyczny kontrast. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwala wyłącznie za pomocą tkanin zmienić nasz salon nie do poznania.

Tkaniny na zasłony

W zależności od oczekiwanego efektu, a także funkcji, jakie luksusowe zasłony mają pełnić, oferujemy szeroki wybór tkanin:

  • woal – doskonale sprawdzi się we wnętrzach, które nie wymagają zaciemnienia, a jedynie subtelnej aranżacji okna,
  • welur – zapewni doskonałe zaciemnienie,
  • aksamit – doda wnętrzu klasy,
  • naturalna bawełna – idealna do wnętrz z naturalnymi elementami,
  • materiał zaciemniający – pełniący przede wszystkim funkcję chroniącą pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem.

zasłony do salonuzasłony do salonu do pokojuzasłony do salonu na wymiarzasłony do salonyzasłony do salony na wymiarzasłony do salonu - tkaniny