Żaluzje plisowane

Okno to niezwykle istotny element wystroju każdego pomieszczenia. Zajmuje dużo miejsca, dlatego powinno być odpowiednio ozdobione. Żaluzje plisowane stanowią popularny system osłon okiennych. Stosowane są zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Okazują się rozwiązaniem nie tylko estetycznym, ale również praktycznym i funkcjonalnym. Plisowane modele żaluzji to sposób umożliwiający zastosowanie dwóch tkanin w jednym systemie. Ponadto żaluzje plisowane pozwalają na zasłonienie dowolnego kawałka okna. Sprawdzają się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych mniej standardowych. Dodatkowo zasłaniają okna w nietypowych kształtach. Występują również w wersji ze sterowaniem elektrycznym.

Żaluzje w różnych wzorach i kolorach do wyboru

Nasza pracownia oferuje różnorodne modele nowoczesnych żaluzji. Najczęściej ten system osłon okiennych umieszcza się w kuchni bądź w łazience. Dawniej żaluzje kojarzyły się z prostotą i podstawowymi kolorami. Aktualnie sprzedawane są w różnych wersjach kolorystycznych. Charakteryzują się modnymi kształtami i wzorami. Część z nich produkowana jest z PCV, dzięki czemu nie nagrzewają się tak szybko jak osłony wykonane z aluminium. Żaluzje stanowią alternatywę dla rolet rzymskich, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Produkowane przez nas żaluzje posiadają lamele, które charakteryzują się poszczególnymi szerokościami: 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Paleta kolorystyczna żaluzji jest bardzo szeroka. Mogą być jednobarwne, dwustronnie kolorowe, drewnopodobne bądź perforowane.

Rodzaje żaluzji dostępnych w ofercie

W naszej ofercie znajdują się:

  • Żaluzje aluminiowe 
  • Żaluzje drewniane
  • Żaluzje bambusowe
  • Żaluzje pionowe
  • Shuttersy 

Posiadamy zarówno żaluzje sterowane ręcznie, jak i żaluzje automatyczne. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ich temat, to zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy, czym charakteryzują się poszczególne modele i pomożemy w doborze odpowiednich żaluzji do Twojego wnętrza. Chętnie też przedstawimy najważniejsze zalety żaluzji aluminiowych oraz żaluzji drewnianych.