Rolety rzymskie do salonu

Rolety rzymskie do salonu to nasza specjalność! Zajmujemy się wykonywaniem rolet na wymiar, dopasowując rozmiar, rodzaj tkaniny, a także jej kolor i wzór do preferencji klienta. Jednocześnie oferujemy pomoc naszych dekoratorów wnętrz, z którymi wspólnie stworzą Państwo wymarzone miejsce do wypoczynku i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wykonamy na zamówienie rolety standardowe, a także w nietypowych rozmiarach.

Rolety rzymskie do salonu. Do każdego typu wnętrz

Jeśli szukają Państwo dekoracji okna w salonie, które różnią się od tradycyjnych rozwiązań nowoczesnością i jednoczesne ich prostota pozwala na zastosowanie dodatkowych elementów zdobiących okno, takich jak  zasłony zaciemniające czy dekoracyjne, rolety rzymskie będą doskonałym wyborem. Stanowią one popularny trend w aranżacji okien salonowych, który wyróżnia się nie tylko estetyką, ale też funkcjonalnością:

  • zapewniają dyskretne przysłonięcie okna,
  • wpuszczają światło do wnętrza, gwarantując prywatność w ciągu dnia,
  • są uniwersalne,
  • łatwy montaż i demontaż pozwala wygodniej czyścić rolety.

Rolety rzymskie doskonale wkomponują się w aranżacje nowoczesne i minimalistyczne. Ciemne i haftowane tkaniny podkreślą elegancki glamour, natomiast gładkie i stonowane będą doskonałą opcją dla salonów klasycznych.